Atrašanās Vieta

Atrašanās vieta hotelim, viesnīcai vai atpūtas namam un pat hostelim ir ļoti svarīga, jo lai varētu veikt kārtīgu atpūtas braucienu vai ceļojumu ir vajadzīgs lai tu varētu galapunktā atrast šīs naktsmītnes un lai tev nebūtu jādomā par to, kā plānot savu ceļojumu pēc tā, kur un kā tu paliksi pa nakti. Bet parasti labākā izvēle ir sastādīt brauciena plānu un pēc tam izvēlēties tos galapunktus, kur tad tu būsi gatavs palikt pa nakti un tad mēģināt atrast naktsmītnes šajā reģionā. Noteikti svarīgi ir arī tas, vai tava viesnīca ir pilsētā vai ārpus pilsētas, jo, ja tā ir pilsētā, tad ir iespējams, ka tu varēsi apstaigāt visus tuvējos apskates objektus un arī restorānus un tev nevajadzēs visu laiku sēsties automašīnā lai kaut kur aizbrauktu. Pilsētās ir arī tas pluss, ka tev būs iespējams doties uz naktsklubiem un bāriem un uz savām jaunajām naktsmītnēm doties vai nu ar kājām vai arī ar taxi, kas noteikti neizmaksās dārgi. Bet ārpus pilsētas, protams, arī ir sava romantika, jo tur būs klusums un miers un ja tev nepatīk cilvēku burzma un lieli pūļi, tad varbūt tomēr lauku sētas viesu nams būs tev izdevīgāks. Naktsmītņu bizness ir ļoti plašs un teju vai katrā pilsētā, pat tiešām mazos miestiņos ir iespējams atrast naktsmītnes kur var palikt vienu vai dažas naktis un tas nozīmē tikai to, ka tev ir jāplāno savs ceļojums nevis pēc tā, kur tu paliksi bet pēc tā, kādas ir tavas vēlmes un pēc tam tu vari mēģināt atrast šīs naktsmītnes tuvējā apkārtnē. Protams, viesnīca, kas būs atrodama, kādā no Latvijas lielāko pilsētu centriem noteikti, ka būs dārgāka, kā viesu nams kādā miestiņā, bet ne vienmēr pēc atrašanās vietas var noteikt arī viesnīcas cenu, jo, kā jau iepriekš minēju, tad bieži vien sanāk tā, ka viens cilvēks daudz labāk grib palikt pilsētā, bet cits, savukārt, atkal labāk lauku rajonos.

Atrašanās vieta noteikti arī ir saistīta ar to, kāds tev būs skats pamostoties no rīta un paskatoties pa savu naktsmītnes logu. Ja tu, piemēram, dodies vasaras izbraukumā un noīrē naktsmītni pie jūras vai ezera, tad tev no rīta pamostoties būs ļoti labs skats, kas noteikti tevi uzreiz uzmundrinās un ļaus labi iesākt dienu, bet, ja tu, piemēram, izvēlies kādu lēto hoteli vai viesnīcu tad tev var gadīties tā, ka tavs skats būs tikai uz kādu citu māju vai arī uz pagalmu, kas nebūt nebūs tik iedvesmojoši un uzmundrinoši, bet, protams, ja tev būs priekšā uzklāti aizkari, tad jau tā būs pavisam cita lieta un tu vari arī pa šo logu neskatīties!

Mūsdienās, kad mēs visi dodamies izbraucienos tieši ar savām automašīnām nevis publisko transportu, tad naktsmītņu atrašanās vieta iegūst aizvien mazāku un mazāku nozīmību, jo ar auto daži kilometri turp vai atpakaļ nav nekas traks, bet ja tu gribi galapunktā braukāt ar velosipēdu, tad noteikti tev vajadzēs padomāt par to, vai tev apkārt ir kāda vieta, kur noīrēt velo vai arī ja tu pats ņem savu velosipēdu sev līdzi, tad cik tālu tev būs jābrauc līdz visiem interesantajiem uz aizraujošajiem apskats objektiem.