Numuri

Kad tu izvēlies savu viesnīcu vai hoteli tev noteikti vajadzētu apskatīt un izpētīt, kāda veida numuri tev būs pieejami, jo, lai gan lielākoties cilvēki dodas atpūtas ceļojumos divatā tad, tomēr ir daudzi gadījumi, kad ir vajadzīgs numuriņš vienam cilvēkam vai arī veselai ģimenei un diezin vai tu gribēsi pārmaksāt tad, ja tu būsi viens pats divvietīgajā numuriņā vai arī, tu diezin vai gribēsi ņemt divus numuriņus, tad, ja tavai izvēlētajai viesnīcai nav tādu ģimenes istabiņu. Protams vajadzētu arī mēģināt noskaidrot to, kāds būs tava izvēlētā numuriņa izkārtojums, kā arī, kādas tajā ir mēbeles, vai tajā ir paklāja vai koka grīdas, un, vai tavā numuriņā būs televizors un bezvadu internets. Tās visas liekas pašsaprotamas lietas, bet ne visās viesnīcās tās tiešām arī ir, tāpēc vajadzētu jau laicīgi pirms pasūtīt savu numuriņu mēģināt tās visas uzzināt. Protams, ideālā gadījumā, viss tas būs uzrakstīts jau viesu nama tīmekļa vietnē, bet ne vienmēr tā patiešām notiek un tad ir vajadzīgs izmantot dažādus paņēmienus, lai šo informāciju uzzinātu sākot no epastu sūtīšanas vai zvanīšanai pašai viesnīcai, līdz, protams, izmantojot citu cilvēku atsauksmes.

Kad tu esi noskaidrojis visu par savu izvēlēto numuriņu sākot no iekārtojuma līdz tam, vai tajā ir vannasistaba un vai ir regulējami radiatori, vai, piemēram, mazais ledusskapis, tad tu vari arī mēģināt noskaidrot, kurā stāvā tava izvēlētā istaba atrodas un kāds ir šīs istabas skats pa logu. Tad tu vēl vari mēģināt noskaidrot, vai tev būs pieejama apkalpošana numuriņā un vai, piemēram, cenā ir iekļauts arī viss saturs, kas atrodas mazajā ledusskapī, un, piemēram ziepes, dušas želeja, vai šampūni utt. Tie visi ir sīkumi, bet ja paliekot kādā vietā tie nav tad tas uzreiz ir redzams un jūtams un tev liksies, ka kaut kas nav kārtībā, jo tam visam tiešām tur arī vajadzēja būt.

Izvēloties numuru noteikti vajag pievērst arī uzmanību tā cenai, jo bieži vien tie numuri, kurus kādu iemeslu dēļ izvēlas mazāk būs lētāki, bet tas jau nebūs nekur rakstīts un tikai nonākot galapunktā tu varēsi saprast, ka kaut kas nav kārtībā, bet tad jau būs par vēlu. Noteikti, ka ir vērts palasīt arī atsauksmes, ko par konkrēto viesnīcu vai pat numuriņu saka citi apmeklētāji, jo bieži vien ir gadījies redzēt dažādas sūdzības, sākot no lielā trokšņu līmeņa līdz duškabīnei, kura pludo vai arī kurā neiet ūdens projām. Tie arī ir sīkumi un, tā varbūt lasot šādu rakstu varētu likties, ka par tādiem niekiem taču nevajag uztraukties, bet kad tu esi samaksājis naudu par šo nakti tad tu gribi, lai viss būtu pēc iespējas labāk un tāpēc arī tev vajadzētu padomāt par šīm lietām un arī, ja tev kādreiz gadās kāda slikta pieredze, tad ziedo laiku un novērtē konkrēto numuriņu un viesnīcu dažādos vērtēšanas portālos un aplikācijās, jo tikai tādā veidā ir iespējams iegūt pietiekoši reālas atsauksmes un visi nākamie klienti no tavas atsauksmes tikai iegūs, jo padomās vairākas reizes pirms ņemt numuriņu, par kuru ir bijušas vairākas sliktas atsauksmes. Un arī pati viesnīca noteikti nākamreiz pievērsīs vairāk laika lai tādi gadījumi vairs nenotiktu, jo pat daži slikti novērtējumi var sabojāt viesnīcas reputāciju un tātad arī samazināt tās peļņu.