Palikt hotelī ar kredīta ņemšanu?

Hoteļos mēs paliekam visdažādāko iemeslu dēļ, gan vienkāršos izbraucienos, gan arī atvaļinājumos, gan arī tad, ja nevaram uzreiz atrast piemērotu mitekli dzīvošanai, pārvācoties uz jaunu pilsētu. Tāpēc arī Hoteļi ir tik pieprasīti, jo vienkārši mēs bez tiem nevaram iztikt, jo pretējā gadījumā mums vajadzētu iegādāties īpašumus visur, kur vien mēz dodamies un tas būtu nerentabli un ļoti ļoti dārgi, jo pēc tam, kad mēs atgrieztos savās mājās mums katru reizi šie mājokļi būtu jāpārdod. Tieši tāpēc Hoteļu industrija tad arī ir tik izdevīga.

Bet ne vienmēr Hoteļi ir lēti un nereti ir vajadzīgas visai iespaidīgas naudas summas, lai varētu uzturēties šādos hoteļos un tāpēc arī cilvēki bieži vien izvēlas ņemt īstermiņa Kredītus, lai varētu nosegt šos maksājumus. Piemēram, ja tu esi pārvācies uz jaunu pilsētu, jo tu uzsāki jaunu darbu šinī pilsētā, tad visticamāk, ka sākumā tev nebūs iespējams šajā pilsētā atrast uzreiz labu īres dzīvokli tāpēc ir vērts kādu laiku palikt hotelī un tikmēr aktīvi visu laiku meklēt jaunu mājvietu. Bet Hotelī palikšana var būt dārga un tāpēc tev varētu būt vajadzīgs kredīts, lai tu nosegtu šos izdevumus. Bet šinī gadījumā kredītu tu pēc tam atmaksāsi, jo, tad, kad būsi iekārtojies savā jaunajā darbā un atradis īsto mājvietu un tava dzīve būs mazliet stabilāka tad arī tu varēsi atļauties samaksāt nedaudz vairāk katru mēnesi par šiem kredīta maksājumiem, kas tev ļāva dzīvot komfortabli šajā pārejas periodā, kurā, pretējā gadījumā tu, iespējams, pat būtu palicis uz ielas.

Ņemt kredītu hotelim nevajadzētu, ja tu domā par palikšanu hotelī atvaļinājumā, bet tev vienkārši pietrūkst naudas, jo parasti pieņēmums ir tāds, ka kredītu ņemt izklaidēm ir slikta doma un tas var novest tikai un vienīgi pie pārāk lielām parādsaistībām, kuras tu pēc tam nožēlosi, ka uzņēmies. Padomā, kāda būtu situācija, salīdzinot tad, ja tev būtu jāatmaksā nauda par to, ka tu pagātnē kārtīgi iztrakojies atvaļinājumā vai arī par to, lai tu nepaliktu uz ielas. Noteikti, ka otrais variants liktos daudz reālāks un tev nebūtu iebildumu par šāda kredīta atmaksu, bet par izklaidi, tev reāla nekāds labums vairs no tās pašlaik nav un parasti nav iespējams atpūsties pietiekoši lai vēl ilgam laikam šī atpūta pietiek. Ar atpūtu ir tāpat, kā ar naudu, jo vienmēr var dabūt vairāk un vienmēr gribas vairāk.

Tāpēc tad, kad izvēlies ņemt kredītu hotelim, lūdzu, padomā par to vai šī nauda tiks izlietota lietderīgi vai arī tomēr tā ir tikai izklaide un labāk būtu, ja tu sakrātu naudu un tad izklaidētos. Bet vienmēr atceries, ka šāda iespēja pastāv, ja tu esi nonācis tiešām grūtā situācijā!