Rezervācija

Jebkurā hotelī vai viesnīcā lai varētu pieteikt savu numuriņu un palikšanu pa nakti ir jāiet cauri reģistrācijai, kur ir jāatrod datums, kurā tu vēlies reģistrēties, jāpārbauda, vai šis datums ir brīvs un pēc tam jāveic šī rezervācija. Tas, cik efektīvs ir šis rezervācijas process un vai to ir iespējams ātri paveikt noteiks arī to, cik apmierināts tu būsi, jo nevienam nepatīk ilgi gaidīt rindā, ilgi runāt pa telefonu un vienkārši atklāti sakot tērēt savu dārgo laiku. Rezervācija parasti liekas, kā viens no vieglākajiem procesiem, bet patiesībā tas ietver sevī gan numuriņa pieteikšanu gan atteikšanu, kā arī to cik ātrāk tev ir jāierodas viesnīcā pirms tu esi pieteicis savu numuriņu, lai par to samaksātu un arī kad tev ir jāizvācas nākamajā dienā. Rezervācija noteikti nav tā galvenā lieta, par ko vajadzētu uztraukties, kad tu domā par kāda hoteļa izvēli, bet labā hotelī šim procesam būtu jābūt ļoti vieglam un vislabāk ir tad, ja tu vari nerēķināties par savu viesnīcu ar interneta maksājuma veikšanu, kas atvieglo visu šo procesu. Ja tu, piemēram, nokavēsi rezervācijas laiku, vai tev tik un tā būs iespējams palikt tajā numuriņā, kuru tu esi rezervējis un vai ir iespējams izrakstīties no numuriņa ātrāk nekā viesnīca sāk savu darba laiku? Visi šie jautājumi ir vajadzīgi ļoti reti, bet ir gadījumi, kad tie tik tiešām noder un tad arī tev vajag padomāt par to, vai tev tiešām ar rezervācijas procesu viss ir skaidrs un vai tevi viss apmierina.

Parasti rezervācijas pieteikums notiek vai nu ar interneta palīdzību vai arī telefoniski un parasti tev ir jāierodas viesnīcā noteiktā laika intervālā, kurā tad tur kāds būs uz vietas, lai tu varētu samaksāt par savu numuriņu un pēc tam tad doties tālāks savās gaitās līdz brīdim, kas tev nākamajā dienā atkal ir jāizrakstās, vai nu atstājot atslēgu durvīs vai arī nododot to reģistratūrā. Parasti samaksa notiek pirms palikšanas, bet ir arī viesnīcas, kur tiek maksāt pēc palikšanas, vai arī kur var izdarīt interneta maksājumus, kas tad ir daudz vieglāk nekā būt noteiktā laikā, noteiktā vietā. Bieži vien ir iespējams sarunāt šādās viesnīcās kur ir veicama priekšapmaksa internetā, lai atslēgu atstāj numuriņa durvīs tad, ja tu nokavēsi un parasti arī nākamajā dienā ir iespējams vienkārši atstāt atslēgu un doties savās gaitās, kas ir daudz izdevīgāk nekā noteiktā laika intervālā sagaidīt reģistratūras atvēršanu un atdot atslēgas pirms aizvēršanas. Parasti jāizrakstās no numuriņa ir līdz noteiktam laikam un tas ir vai nu 10 no rīta vai arī 12 dienā, bet ir iespējami arī dažādi citi laiki un tas ir tāpēc, ka parasti numuriņš tiek uzkopts pēc katras vizītes un tāpēc uzkopēja personālam ir vajadzīgs laiks lai paspētu uzkopt pirms nākamās vizītes.

Parasti tieši dažādās atsauksmēs var lasīt vai nu labas vai sliktas ziņas par kādas viesnīcas vai hoteļa reģistratūru un tāpēc vien ir vērts lasīt šīs dažādās atsauksmes, pat tad, ja tas aizņem daudz laiku.